Підключай тариф БазовийПерші 30 днів лише за 1 грн!

Підключай тариф БазовийПерші 30 днів лише за 1 грн!

Дивись топові ТВ канали в пакеті Базовий!

Популярні телеканали новин, класика кіно, сучасні серіали та пізнавальні шоу.8 тис. фільмів і серіалів у онлайн-кінотеатрі світової кінокласики.

Топові ТВ канали

* повний список каналів за посиланням

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Топові шоу та серіали

* повний список на tv.volia.com

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Замовляй підключення

і дивись ТОПові фільми, серіали, мульти, шоу та спорт.


5 причин обрати саме Volia TV

VideoCreated with Sketch.

Тільки ліцензійні фільми, телеканали та ТВ-шоу

icon

Додаткові пакетиі онлайн-кінотеатр

Пауза, перемотування, перегляд без реклами

icon

Перегляд на 3-х пристроях одночасно

Батьківський контроль на обрані телеканали

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Завантажуйте додаток Volia TV, щоб дивитись контент!


Поширені запитання

 • Як зареєструватися у Volia TV та почати переглядати контент?

  Для реєстрації потрібен Ваш номер телефону. Просто натисніть кнопку «Підключити» на цій сторінці і дотримуйтесь подальших інструкцій.

 • Як змінити підписку?

  Бажаєте урізноманітнити Ваш перегляд? Оберіть підписку, що відповідає Вашим уподобанням в меню «Профіль» – «Пакети послуг».

 • Як підключити декілька пристроїв?

  Volia TV можна підключити на необмежену кількість пристроїв та дивитись різний контент одночасно на трьох. Шукайте додаток Volia TV з мобільного у AppStore, Google Play, а також на Вашому Smart TV Samsung, LG, Hisense, Android TV. Деталі тут.

 • Чи підходить послуга Volia TV для дітей?

  Контент у Volia TV є для людей будь-якого віку. Щоб Ваша дитина була захищена від дорослого контенту, встановіть батьківський контроль у налаштуваннях Volia TV.

 • Чи можна скасувати підписку?

  Підключення Volia TV можливо дистанційно, Вам необхідно ознайомитись і прийняти умови Публічного договору та зареєструватись. Припинити або поновити підписку можна онлайн на сайті або у додатку за декілька кліків.

* Під «ТОПові ТВ канали» та «ТОПові фільми, серіали, мульти, шоу та спорт» мається на увазі рейтинг перегляду абонентів ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» за статистикою використання Програмного забезпечення (комп’ютерної програми) «Volia TV».Акція «Спробуй Воля ТВ_2» діє для нових абонентів до 31.12.2023 р. на території України, крім тимчасово окупованих. «1 грн за перші 30 днів» - користування акційним пакетом «Спробуй Базовий_2», регулярна вартість - 119 грн/30 календарних днів. Для користування Volia TV необхідно підключення до Інтернету на швидкості від 10 Мбіт/с.Вказуючи дані, ви даєте згоду на отримання зворотного зв’язку від Компанії з метою отримання інформації щодо заявки.Інформація станом на 01.10.22 р., тарифи наведено з урахуванням всіх податків відповідно до періоду,  деталі на volia.com. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» надає послуги під торговельною маркою ВОЛЯ, VOLIA, 02222, м. Київ, вул. Драйзера Теодора, будинок 24, поверх 2, прим. 14.