ПідключайІнтернет

від
75 грн/міс*
75 грн/міс*
75 грн/міс*
  • Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України – згідно тарифів Вашого постачальника послуг зв'язку.

Illustration

Швидкий та Надійний Інтернет від 75 грн/міс – вигідна пропозиція для тебе!

Всесвітня мережа – це не просто доступ до найактуальнішої інформації, але й можливість дивитися фільми, завантажувати музику, грати в багатокористувацькі ігри та завжди бути на зв’язку з близькими людьми. Завдяки зростанню попиту на швидкий та надійний Інтернет, ціна послуги стала доступною, як ніколи. Гаряча ціна послуги наразі складає всього від 75 гривень на місяць. Це чудова можливість забезпечити себе постійним підключенням до всіх необхідних сучасних сервісів. 

Головні причини під’єднати швидкісний Інтернет

У сучасному світі наявність надійного та швидкого Інтернету є надзвичайно важливою з кількох причин:● Зв’язок. Швидкий і надійний Інтернет дозволяє людям легко спілкуватися одне з одним для роботи, навчання чи особистих справ. А зі зростанням популярності віддаленої роботи та онлайн-освіти стабільне підключення до мережі стало важливішим, ніж будь-коли. Особливо, коли існують такі месенджери, як Viber чи Telegram.● Розваги. Зі зростанням популярності потокових сервісів, таких як Netflix і YouTube, для перегляду фільмів і телешоу високої якості без буферизації необхідний швидкий Інтернет. ● Онлайн ігри. Наразі є безліч можливостей грати з друзями, використовуючи для цього підключення до спільного серверу в відеоіграх. Для цього теж потрібне стабільне онлайн-з'єднання.● Онлайн-покупки. Електронна комерція революціонізувала спосіб здійснення покупок. Для доступу до онлайн-ринків й здійснення покупок необхідне швидке підключення до Інтернету. 
Надійне та швидке з’єднання всього від 75 грн на місяць – спеціальна пропозиція для тебе. Не відставай від темпів сучасного світу і отримуй доступ до зв’язку, розваг та інформації вже сьогодні. 

Як відбувається підключення?

Потрібно зробити лише декілька простих кроків. Обирай для себе вигідний тариф, телефонуй за номером 0-800-21-26-70 та замовляй підключення. Далі спеціалісти проінформують про всі вимоги до з’єднання, домовляться про підключення й встановлення обладнання, перевірять швидкість. Після чого Інтернет можна буде одразу ж використовувати. Швидкий і надійний Інтернет – це легко і доступно!


* Тарифи для нових абонентів, які підключаться до послуг з 01.03.2023 р. Під «від 75 грн/міс.» мається на увазі користування послугою «Інтернет» від 75 грн/міс. перші 3 місяці з дати підключення, з 4-го місяця вартість послуг – 150 грн/міс. Наведена пропозиція залежить від умов та регіону надання послуг. Усі ціни вказано з урахуванням всіх податків відповідно до періоду. Інформація станом на 01.03.2023 р. Детальна інформація про тарифи та територію їх надання на  volia.com. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» надає послуги під торговельною маркою ВОЛЯ, VOLIA, 02222, м. Київ, вул. Драйзера Теодора, будинок 24, поверх 2, прим. 14..

icon