Підключай тариф Преміальний 30 днів за 299 грн!

Підключай тариф Преміальний30 днів за 299 грн!

Для найвибагливіших глядачів!

Топові футбольні події – Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Ліга конференцій на каналах MEGOGO Футбол!145+ ТВ каналів – одночасно на 3-х пристроях.≈ 13 тис. фільмів та серіалів, серед яких відомі картини від Disney, Pixar, Marvel, Sony, 20th Century Studios, Paramount, FilmUA та інші.

Топові ТВ канали

* повний список каналів за посиланням

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Топові фільми

* повний список фільмів на tv.volia.com

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Замовляй підключення

і дивись ТОПові фільми, серіали, мульти, шоу та спорт.


5 причин обрати саме Volia TV

VideoCreated with Sketch.

Тільки ліцензійні фільми, телеканали та ТВ-шоу

icon

Додаткові пакетиі онлайн-кінотеатр

Пауза, перемотування, перегляд без реклами

icon

Перегляд на 3-х пристроях одночасно

Батьківський контроль на обрані телеканали

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Завантажуйте додаток Volia TV, щоб дивитись контент!


Поширені запитання

 • Як зареєструватися у Volia TV та почати переглядати контент?

  Для реєстрації потрібен Ваш номер телефону. Просто натисніть кнопку «Підключити» на цій сторінці і дотримуйтесь подальших інструкцій.

 • Як змінити підписку?

  Бажаєте урізноманітнити Ваш перегляд? Оберіть підписку, що відповідає Вашим уподобанням в меню «Профіль» – «Пакети послуг».

 • Як підключити декілька пристроїв?

  Volia TV можна підключити на необмежену кількість пристроїв та дивитись різний контент одночасно на трьох. Шукайте додаток Volia TV з мобільного у AppStore, Google Play, а також на Вашому Smart TV Samsung, LG, Hisense, Android TV. Деталі тут.

 • Чи підходить послуга Volia TV для дітей?

  Контент у Volia TV є для людей будь-якого віку. Щоб Ваша дитина була захищена від дорослого контенту, встановіть батьківський контроль у налаштуваннях Volia TV.

 • Чи можна скасувати підписку?

  Підключення Volia TV можливо дистанційно, Вам необхідно ознайомитись і прийняти умови Публічного договору та зареєструватись. Припинити або поновити підписку можна онлайн на сайті або у додатку за декілька кліків.

* Під «ТОПові ТВ канали», «Топові фільми» та «ТОПові фільми, серіали, мульти, шоу та спорт» мається на увазі рейтинг перегляду абонентів ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» за статистикою використання Програмного забезпечення (комп’ютерної програми) «Volia TV». Вартість користування пакетом «Преміальний» – 299 грн/30 календарних днів. Для користування Volia TV необхідно підключення до Інтернету на швидкості від 10 Мбіт/с. Вказуючи дані, ви даєте згоду на отримання зворотного зв’язку від Компанії з метою отримання інформації щодо заявки. Інформація станом на 20.10.2023 р. Всі ціни вказані з ПДВ, деталі на volia.com. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» надає послуги під торгівельним знаком ВОЛЯ, VOLIA, Україна, 02222, м. Київ, вул. Рейгана Рональда, буд. 24, поверх 2, приміщ.14. Внесено до реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг НКЕК за номером 1791.