Підключай тариф РелаксПерші 30 днів лише за 1 грн!*

Підключай тариф РелаксПерші 30 днів лише за 1 грн!*

Дивись спорт, кіно та серіали!

ТОП фільми у нашому кінотеатрі у HD якості, серед яких відомі картини від Disney, Pixar, Dreamworks, Universal, Marvel, Warner Bros. та Paramount. Пізнавальні канали, музична колекція, а також ТОП канали футболу, хокею, екстремального, автомобільного спорту та боксу, що не дадуть тобі пропустити гучні спортивні події!

Топові ТВ канали

* повний список каналів за посиланням

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Топові фільми

* повний список фільмів на tv.volia.com

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Замовляй підключення

і дивись ТОПові фільми, серіали, мульти, шоу та спорт.


5 причин обрати саме Volia TV

VideoCreated with Sketch.

Тільки ліцензійні фільми, телеканали та ТВ-шоу

icon

Додаткові пакетиі онлайн-кінотеатр

Пауза, перемотування, перегляд без реклами

icon

Перегляд на 3-х пристроях одночасно

Батьківський контроль на обрані телеканали

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Завантажуйте додаток Volia TV, щоб дивитись контент!


Поширені запитання

 • Як зареєструватися у Volia TV та почати переглядати контент?

  Для реєстрації потрібен Ваш номер телефону. Просто натисніть кнопку «Підключити» на цій сторінці і дотримуйтесь подальших інструкцій.

 • Як змінити підписку?

  Бажаєте урізноманітнити Ваш перегляд? Оберіть підписку, що відповідає Вашим уподобанням в меню «Профіль» – «Пакети послуг».

 • Як підключити декілька пристроїв?

  Volia TV можна підключити на необмежену кількість пристроїв та дивитись різний контент одночасно на трьох. Шукайте додаток Volia TV з мобільного у AppStore, Google Play, а також на Вашому Smart TV Samsung, LG, Hisense, Android TV. Деталі тут.

 • Чи підходить послуга Volia TV для дітей?

  Контент у Volia TV є для людей будь-якого віку. Щоб Ваша дитина була захищена від дорослого контенту, встановіть батьківський контроль у налаштуваннях Volia TV.

 • Чи можна скасувати підписку?

  Підключення Volia TV можливо дистанційно, Вам необхідно ознайомитись і прийняти умови Публічного договору та зареєструватись. Припинити або поновити підписку можна онлайн на сайті або у додатку за декілька кліків.

* Під «ТОПові ТВ канали», «Топові фільми», «ТОП фільми», «ТОПові фільми, серіали, мульти, шоу та спорт», «ТОП канали футболу, хокею, екстремального, автомобільного спорту та боксу» мається на увазі рейтинг перегляду абонентів ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» за статистикою використання Програмного забезпечення (комп’ютерної програми) «Volia TV».Акція «Спробуй Воля ТВ_2» діє для нових абонентів до 31.12.2023 р. на території України, крім тимчасово окупованих. «1 грн за перші 30 днів» - користування акційним пакетом «Спробуй Релакс_2», регулярна вартість - 119 грн/30 календарних днів. Для користування Volia TV необхідно підключення до Інтернету на швидкості від 10 Мбіт/с.Вказуючи дані, ви даєте згоду на отримання зворотного зв’язку від Компанії з метою отримання інформації щодо заявки.Інформація станом на 01.10.22 р., тарифи наведено з урахуванням всіх податків відповідно до періоду,  деталі на volia.com. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» надає послуги під торговельною маркою ВОЛЯ, VOLIA, 02222, м. Київ, вул. Драйзера Теодора, будинок 24, поверх 2, прим. 14.