Підключай тариф Спортивний 30 днів за 249 грн!

Підключай тариф Спортивний30 днів за 249 грн!


Контент УЕФА та чемпіонати Європи!

Топові футбольні події - Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Ліга конференцій, Суперкубок УЄФА на каналах MEGOGO Футбол! Великий вибір національних футбольних чемпіонатів: Англії, Іспанії, Німеччини, Франції, Шотландії, Бельгії та Нідерландів. А також, спортивні канали Extreme Sports, Fastandfunbox HD, Fightbox HD, Setanta Sports, XSPORT, Перший автомобільний, Рибалка ТВ і Трофей. Та архів, який дозволить ще раз насолодитися кращими моментами та записом матчів у будь-який зручний момент.

Топові ТВ канали

* повний список каналів за посиланням

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Кращі футбольні матчі

* повний список на tv.volia.com

Illustration
Illustration
Illustration

Замовляй підключення

і насолоджуйся спортивними трансляціями.


5 причин обрати саме Volia TV

VideoCreated with Sketch.

Тільки ліцензійні фільми, телеканали та ТВ-шоу

icon

Додаткові пакетиі онлайн-кінотеатр

Пауза, перемотування, перегляд без реклами

icon

Перегляд на 3-х пристроях одночасно

Батьківський контроль на обрані телеканали

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Дивись на різних пристроях!

Illustration

Завантажуйте додаток Volia TV, щоб дивитись контент!


Поширені запитання

 • Як зареєструватися у Volia TV та почати переглядати контент?

  Для реєстрації потрібен Ваш номер телефону. Просто натисніть кнопку «Підключити» на цій сторінці і дотримуйтесь подальших інструкцій.

 • Як змінити підписку?

  Бажаєте урізноманітнити Ваш перегляд? Оберіть підписку, що відповідає Вашим уподобанням в меню «Профіль» – «Пакети послуг».

 • Як підключити декілька пристроїв?

  Volia TV можна підключити на необмежену кількість пристроїв та дивитись різний контент одночасно на трьох. Шукайте додаток Volia TV з мобільного у AppStore, Google Play, а також на Вашому Smart TV Samsung, LG, Hisense, Android TV. Деталі тут.

 • Чи підходить послуга Volia TV для дітей?

  Контент у Volia TV є для людей будь-якого віку. Щоб Ваша дитина була захищена від дорослого контенту, встановіть батьківський контроль у налаштуваннях Volia TV.

 • Чи можна скасувати підписку?

  Підключення Volia TV можливо дистанційно, Вам необхідно ознайомитись і прийняти умови Публічного договору та зареєструватись. Припинити або поновити підписку можна онлайн на сайті або у додатку за декілька кліків.

* Під «ТОПові ТВ канали» мається на увазі рейтинг перегляду абонентів ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» за статистикою використання Програмного забезпечення (комп’ютерної програми «ВОЛЯ ТВ»). Під твердженням «МЕГОГО - ексклюзивний транслятор» мається на увазі, що медіасервіс МЕГОГО є ексклюзивним транслятором клубних турнірів УЄФА на території України.Вартість користування пакетом «Спортивний» – 249 грн/30 календарних днів. Вартість з ПДВ. Для користування Volia TV необхідно підключення до Інтернету на швидкості від 10 Мбіт/с.Вказуючи дані, ви даєте згоду на отримання зворотного зв’язку від Компанії з метою отримання інформації щодо заявки.Інформація станом на 10.11.23 р.,  деталі на volia.com. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» надає послуги під торгівельним знаком ВОЛЯ, VOLIA, Україна, 02222, м. Київ, вул. Рейгана Рональда, буд. 24, поверх 2, приміщ.14. Внесено до реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг НКЕК за номером 1791.